f
PL Polski EN English

Garnitur szyty na miarę - garnitury ślubne i wizytowe - przykładowy garniturGarnitur szyty na miarę

W czym czujesz się i wyglądasz najlepiej? W marynarce przypominającej mundur wojskowy z Wysp Brytyjskich? A może wolisz swobodny „soft look” w stylu włoskim czy może jednak coś typowego dla Ameryki?

To Twój gust jest tym, czym będziemy się kierować, szyjąc dla ciebie idealnie skrojone garnitury, smokingi, fraki oraz surduty na miarę – wszystko dla Twojej pełnej satysfakcji.

Do szycia ubrań zamawiamy materiały najwyższej jakości od uznanych producentów takich jak: Ermenegildo Zegna, Vitale Barberis Canonico, Holland & Sherry.

Korzystamy z doskonałych tkanin wełnianych, jak np. pure wool z dodatkiem jedwabiu, wykonanych z przędzy o skręcie powyżej 120’s. Dzięki temu szyte przez nas ubrania cechuje elastyczność i wysoki komfort noszenia, a ponadto także nieprzeciętny wygląd.

Garnitur szyty na miarę - garnitury ślubne i wizytowe

Garnitur szyty na miarę - garnitury ślubne i wizytowe - przykładowy garnitur Sekretem powodzenia jest jednak perfekcyjne dopasowanie fasonu zamówionego ubrania do sylwetki klienta. Polega to na umiejętnym wyważeniu odpowiednich proporcji pomiędzy szerokością ramion, jej długością i krojem, długością i szerokością rękawów oraz nogawek spodni. Pracujemy, kierując się klasyczną krawiecką maksymą: „Idź na kompromis w kwestii jakości, jeśli musisz, nigdy w kwestii proporcji”. Wyłącznie szycie na miarę zapewnia nam taką możliwość.

Uszyty na miarę garnitur to ubranie wyjątkowe. Z wyrazistością podkreśla nie tylko walory sylwetki mężczyzny, lecz także wyraża jego osobowość oraz styl życia, ukazując przy tym wyznawane przez niego wartości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie doradzimy Państwu osobiście w kwestii zamówień i szycia na miarę, na terenie województwa śląskiego, opolskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Zamówienia na garnitury można także składać pod numerem telefonu: 607 097 405 (konsultacje oraz umawianie spotkań).